Aconchego! Sua Casa Com Piscina Em Passos!! Villa
| Wifi Wi-Fi | Úszómedence Kültéri úszómedence | Nemdohányzó Nemdohányzó szobák |
| Háziállat megengedett Háziállat engedélyezett |
Az Aconchego! Sua Casa Com Piscina Em Passos!! Villa legfeljebb 6 vendéget fogad, és privát parkolót biztosít számukra.
A Paroquia Nossa Senhora da Penha hozzávetőlegesen 25 perc sétára, a Centro Memorial Antônio Teodoro Grilo pedig 2 km-es távolságra helyezkedik el az ingatlantól. A közelben található kegyeleti helyek közé tartozik a 2,1 km-re található Igreja Presbiteriana Do Muarama.
A 2 hálószobás Aconchego! Sua Casa Com Piscina Em Passos!! Villa magába foglal egy fürdőszobát külön WC-vel és zuhanyzóval. Törölközők szintén a fürdőszobai kényelem részét képezik.
A nyaraló az olyan önellátási lehetőségek mellett, mint a teljesen felszerelt konyha, étkezőt is kínál. A vendégek hűtőt és konyhai edényeket is igénybe vehetnek, hogy elkészíthessék saját ételeiket.
- Helyi látnivalók
- Geraldo Silva Maria park2542 km
- Segunda Igreja Batista em Passos3133 km
- Igreja Presbiteriana Do Muarama2695 km
- Capela Nossa Senhora da Penha892 km
- Paroquia Nossa Senhora da Penha1625 km
- Plaza Monsenhor Messias Braganca2219 km
- Centro Memorial Antônio Teodoro Grilo2189 km
- Karmeliták kolostora2712 km
- Adolpho Coelho Lemos Kiállítópark3681 km
- Igreja Matriz Senhor Bom Jesus dos Passos2361 km
- Repülőterek
- Franca103 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó szobák
- Wi-Fi
- Parkoló
- Háziállat engedélyezett
Étkezés és italfogyasztás
- Konyhaedények
- Kültéri étkezősarok
Tevékenységek és relaxáció
- Kültéri úszómedence
- Napozóágyak
- Kert
- Sekély végű medence
Szoba felszereltsége
- Ülősarok
- Belső udvar
- Kerti bútor
- Étkezőasztal
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
Az Aconchego! Sua Casa Com Piscina Em Passos!! Villa milyen messze van a Franca repülőtértől?
A Franca repülőtér és az Aconchego! Sua Casa Com Piscina Em Passos!! Villa között 105 km távolság van. - ❓
Medence elérhető az Aconchego! Sua Casa Com Piscina Em Passos!! Villa kínálatából?
Igen, az Aconchego! Sua Casa Com Piscina Em Passos!! Villa vendégei élvezhetik a helyszínen elérhető úszómedencét. - ❓
Az Aconchego! Sua Casa Com Piscina Em Passos!! Villa kínál konyhai felszereltséget?
Ez az Aconchego! Sua Casa Com Piscina Em Passos!! Villa hűtővel és konyhai edényekkel felszerelt teljesen felszerelt konyhát kínál.